Serenay Sarıkaya Aradığı Aşkı Müzik Dünyasında mı Buldu? Şarkıcı Mert Demir’le Sürpriz Aşk İddiası!

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre Serenay Sarıkaya ile şarkıcı Mert Demir aşk yaşamaya başladı. İkilinin aşk yaşadığı iddiası magazine bomba gibi düştü. Serenay Sarıkaya ve Mert Demir’in aşk yaşadıkları iddiasını güçlendiren detay ise dikkat çekti.?

Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/h…

Serenay Sarıkaya, iki sezondur “Aile” dizisiyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizi projesinin yanı sıra başka projeleri de olan Sarıkaya, yoğun iş temposunda bir sezon geçiriyor.

Sarıkaya’nın bu yoğun iş temposu arasında şarkıcı Mert Demir’e vokalistlik yaptığı iddia edildi. Mert Demir’in seslendirdiği “Ateşe Düştüm” şarkısının nakarat kısmında arkada duyulan sesin Serenay Sarıkaya’ya ait olduğu iddia edildi.

Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde bir röportajında işlerinin yoğunluğu nedeniyle aşka vakit bulamadığını söylemişti. Ancak Hürriyet’ten İsmail Bayrak ise Sarıkaya’nın vokalliğini yaptığı Mert Demir ile aşk yaşadığını iddia etti.

Mert Demir’in adı ise son dönemde oyuncu Seray Kaya ile anılıyordu. Ancak Seray Kaya’ya Mert Demir’le olan ilişkisi sorulunca arkadaş olduklarını ve hayatında biri olmadığını söylemişti.

Mert Demir ve Serenay Sarıkaya arasındaki ilk kıvılcımın ise birlikte seslendirdikleri “Ateşe Düştüm” şarkısıyla başladığı iddia edildi.

İkilinin, yakın çevrelerine ilişkileriyle ilgili net bir şey söylemedikleri “Birbirimizi tanıma aşamasındayız” dedikleri iddia edildi.

Peki bu ikilinin aşk iddiaları hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce yakışmışlar mı? Yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x