’70 yaş erken, 80’den sonra evlilik düşünüyorum!’

Teoman, önceki gece Cihangir’de objekyiflere yansıdı. “Beni ne yeni nesil anlayacak ne de eski nesil” sözleriyle ilgili konuşan ünlü rockçı, “Hatamı kabul ediyorum. Beklediğimden çok daha fazla kişi yeni albümümü sevdi” dedi.

“13 DAKİKA BİLE ŞARKI VAR”

Çok şaşırdım çünkü bu albümü küçük bir kitle ve kendim için yapmıştım. Gençler iki dakikalık şarkılar seviyorlar. Benim albümümde 13 dakika bile şarkı var. Enteresan bir albüm yapmak istedim o yüzden böyle yaptım.

“AYVAYI YEDİK, YAŞLANIYORUZ”

Geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda “Ölümden çok korkuyorum” diyen Teoman’a, muhabirlerin bu açıklamasını hatırlatması üzerine, “Ayvayı yedik, yaşlanıyoruz. Yıllar çok hızlı geçiyor. Bir yaşa geldikten sonra daha da hızlanıyor” ifadelerin kullandı.

“70 YAŞ DÜŞÜNCEM DEĞİŞTİ”

55 yaşındaki şarkıcı, “70 yaş evlilik düşüncesini de değiştirdim. Artık erken olduğunu düşünüyorum. 80 yaşımdan sonra evliliği düşünmeye başlarım” şeklinde konuştu.

Teoman, geçtiğimiz ağustos ayında “Yeniden evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna, “70’ten sonra olabilir belki. Benim için yaş kriteri yok. 70’ten sonra fark etmez” karşılığını vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x